Velká kabelka Fancy lila/stříbro

In stock
Manufacturer: ELEGA
€188

Velká kabelka Fancy bude ideálním společníkem na každodenní nošení do práce. Kabelka pojme opravdu spostu věcí i dokumenty o velikosti A4. Díky dostatečně dlouhým držadlům jde kabelka nosit na rameni. Fancy se uzavírá na magnet. Uvnitř se nachází stahovací pásky, díky kterým kabelka  ve vteřině změní svůj tvar. Dále je uvnitř jedna otevřená kapsa a poutko s karabinkou k připnutí klíčů či organizéru. Díky absenci podšívky je kabelka velmi lehká a můžete si užít naplno vlastnosti a vzhled pravé kůže.

K Fancy si můžete dokoupit dlouhý popruh k nošení crossbody v široké variantě s výšivkou ELEGA, nebo užší. Díky těmto popruhům můžete naprosto změnit tvar kabelky v praktickou crossbody tašku. Pokud potřebujete mít u kabelky zip, není nic snažšího, když přidáte do kabelky organizér, který díky karabině upevníte v kabelce. Nabízíme hned dvě velikosti těchto organizérů a je jen na vás, který si zvolíte.

Fancy, jejíž název se odvíjí od vyšitého logo ELEGA, které prochází celkou kolekcí. Kabelky vás zaujmou svou ležérností a praktičností. Připravili jsme si menší a větší variantu kabelky, která se uzavírá na magnet a je v odlehčené, bezpodšívkové variantě. Naleznete tu však i  klasickou elegantní kabelku na rameno uzavíranou zipem a elegantní klopnovu kabelku. Kolekci uzavírá i nabídka popruhů s výšivkou a velké peněženky Fancy.

Tato měkká kabelka je vyrobena z jemně zrnité kůže Adrie, kde vyztužené je pouze dno a díky tomu skvěle přizpůsobí tvar svému obsahu.

Rozměry: 50 x 38 x 14cm

Výška držadel: 25cm


Ready to ship. Expected delivery date in 1 to 3 days.

Rozměry:

  • 50 x 38 x 14cm (š x v x h)
  • Výška držadel: 25cm

Použité materiály:

  • Adrie - jemně zrnitá kůže

Další vlastnosti:

  • Velká kabelka na rameno s možností dokoupení dlouhého popruhu
  • Na předním díle vyšité logo ELEGA
  • Uvnitř otevřená kapsa plus poutko s karabinkou
  • Český výrobek
Colour purple
Brand ELEGA
Made in Trebechovice p.O., Czechia
Collection/Season Spring/Summer
Colour/(Hardware) lila/stříbro
Leather Type Adrie
Hardware Silver
Fits Laptop or A4 Documents No
Product Size Large
You're reviewing:
Velká kabelka Fancy lila/stříbro