ELEGA by Dana M - SS24

Pro sezónu jaro léto 2024 jsme si připravili tři nové kolekce. Sezóna 2024 je pro nás magická. Slavíme totiž 10. výročí značky ELEGA by Dana M. To co mělo být krátkodobým projektem, je již tradiční značkou. Jako oslavnou kolekci jsme vytvořili kolekci Jubilee. 

Jubilee je kolekce ze stejné kůže Nappa, jako byla před deseti lety. Využili jsme i tři původní barvy - béžové, černá a oranžová. Do kolekce jsme přidali i taupe, nude, baby blue a limetkovou. Naleznete zde tři tvary - kabelka uzavíraná klopnou na rameno, crossbody kabelka a velká kabelka na rameno, která pojme i dokumenty o velikosti A4.

Autogram II pokračuje v kolekci Autogram, kterou jsme představili na jaře 2022. Tato kolekce byla srdcová pro mnoho žen, ale vytýkali jí, že není uzavíraná zipem a nemá podšívku. Její upgrade jsme tedy obohatili o podšívku, zip a vyměnili jsme původní vyšívané logo.

Panama je další kolekcí z úplně nového materiálu. Jedná se o oboustranný materiál z odolného mikrovlákna, kde líc je potištěný zlatými proužky a rub je v jemném luxusním brusu. Materiál je samonosný, díky čemuž je kabelka neuvěřitelně lehká. Je to skvělá taška na dovolenou, díky možnosti složení do kufru.

ELEGA by Dana M - SS24
Shopping Options
Colour
Fits Laptop or A4 Documents
My Wish List
Last Added Items
You have no items in your wish list.