Malá kabelka Fancy petrolejová/zlato

Last piece
Manufacturer: ELEGA
€143
€108

Malá kabelka Fancy je skvělým letním kouskem a společníkem na výlety či různé odpolední pochůzky. Kabelka má dvě krátká držadla a lze ji tak pohodlně nosit v ruce. Fancy se uzavírá na magnet. Uvnitř se nachází stahovací pásky, díky kterým kabelka  ve vteřině změní svůj tvar. Dále je uvnitř jedna otevřená kapsa a poutko s karabinkou k připnutí klíčů či organizéru. Díky absenci podšívky je kabelka velmi lehká a můžete si užít vlastnosti a vzhled kůže naplno.

K Fancy si můžete dokoupit dlouhý popruh k nošení crossbody v široké variantě s výšivkou ELEGA, nebo užší. Díky těmto popruhům můžete naprosto změnit tvar kabelky v praktickou crossbody tašku. Pokud potřebujete mít u kabelky zip, není nic snažšího, když přidáte do kabelky organizér, který díky karabině upevníte v kabelce. Nabízíme hned dvě velikosti těchto organizérů a je jen na vás, který si zvolíte.

Fancy, jejíž název se odvíjí od vyšitého logo ELEGA, které prochází celkou kolekcí. Kabelky vás zaujmou svou ležérností a praktičností. Připravili jsme si menší a větší variantu kabelky, která se uzavírá na magnet a je v odlehčené, bezpodšívkové variantě. Naleznete tu však i  klasickou elegantní kabelku na rameno uzavíranou zipem a elegantní klopnovou kabelku. Kolekci uzavírá i nabídka popruhů s výšivkou a velké peněženky Fancy.

Tato měkká kabelka je vyrobena z jemně zrnité kůže Adrie, kde vyztužené je pouze dno a díky tomu skvěle přizpůsobí tvar svému obsahu.

Rozměry: 36 x 29 x 9cm

Výška držadel: 17cm


Ready to ship. Expected delivery date in 1 to 3 days.

Rozměry:

  • 36 x 29 x 9cm (š x v x h)
  • Výška držadel: 17cm

Použité materiály:

  • Adrie - jemně zrnitá kůže

Další vlastnosti:

  • Malá kabelka do ruky s možností dokoupení dlouhého popruhu
  • Na předním díle vyšité logo ELEGA
  • Uvnitř otevřená kapsa plus poutko s karabinkou
  • Český výrobek
Colour green
Brand ELEGA
Made in Trebechovice p.O., Czechia
Collection/Season Spring/Summer
Colour/(Hardware) tm.zelená/zlato
Leather Type Adrie
Hardware Golden
Fits Laptop or A4 Documents No
Product Size Medium
You're reviewing:
Malá kabelka Fancy petrolejová/zlato

We found other products you might like!